Інформація про дорожні податки в Болгарії

Український транспорт гуманітарного призначення звільнено від плати за проїзд до Болгарії.

Усі види транспортних засобів, зареєстрованих у Республіці Україна, які виконують гуманітарні місії або перевозять біженців з України, звільнені від плати за проїзд – електронна віньєтка та дорожній збір, використання національної дорожньої мережі у Болгарії. Таке рішення ухвалила Рада міністрів.

Рішення зацікавленоії-члена щодо винагороди, яку держава бере на підтримку середньої військової обстановки та гуманітарної кризи, поглиблюється. Це забезпечує своєчасні дії, гарантує безпеку та гуманітарну та медичну допомогу.

Незалежно від вашої категорії та технічних характеристик автотранспорт в Україні звільняється від сплати віньєтки та дорожніх зборів таким чином:

Всі автотранспортні засоби незалежно від вашої категорії та технічних характеристик, які використовують платну дорожню інфраструктуру на території Республіки Болгарія з метою надання гуманітарної допомоги.
Всі автотранспортні засоби, незалежно від їх категорій та технічних характеристик, що входять до складу автоколон, призначених для надання гуманітарної або медичної допомоги.
Термін дії заходу щодо відбору плати за проїзд – з 24 лютого 2022 року до усунення необхідності надання гуманітарної та медичної допомоги. Для пересування територією Болгарії – поза містом потрібен вінетний стікер-вінетка (по місту не потрібно). Купується на заправках – вартість:

тижнева – 15 лв.
на місяць – 30 лв.
на 3 місяці – 54 лв.
на рік – 97 лв.
Страховка Громадянська відповідальність обов'язкова, якщо у Вас немає Зеленої Карти. Страховку можна оформити у Страховому офісі ОЗК – ВАРНА- на адресах:

Вул.Хан Аспарух 8/ Телефон: +359 52 63 23 40; +359 899 902 677
Вул.Братя Георгієві 33 / Телефон +359 52 63 24 10;
+359 899902677 офісі навпроти входу Кризового центру – ДКЦ Варна (отримуєте наступного дня).
Страховий офіс компанії Армієць за адресою вул. „Генерал Радко Димитрієв“ 35, Варна (отримуєте одразу).